Od 1000,- Doprava ZDARMA

Elf Bar CIGALIKE

Snadno použitelné a snadno přepínatelné, tyto cigalike jednorázové vape pody ELF Bar poskytnou každému vapérovi spolehlivý a konzistentní zážitek z vapingu. Každé cigalike zařízení je vyrobeno z prvotřídní kovové nerezové oceli, která vypadá a cítí se elegantně a stylově, když ji používáte. Kromě toho, díky svým kompaktním rozměrům a lehkosti, je cigalike snadno přenosný a vhodný pro vapování na cestách.

#showmore#

Používání ELF Bar cigalike jednorázového vape podu je stejně jednoduché a pohodlné. Stačí, když ho vyjmete z obalu a odstraníte silikagelové zátky na vrcholu a spodku. Poté můžete začít inhalovat a začít svůj zážitek z vapingu s LED světlem na spodní části zařízení, které svítí s každým potahem.

S obsahem nikotinu 20mg v 1,6 ml ochuceného e-liquidu budou vaše chuťové buňky užívat si čistou a uspokojivou chuť od prvního potahu až po poslední, která vydrží až přibližně 400 potahů. Jedno cigalike zařízení je ekvivalentem mezi 20 až 40 cigaretami v závislosti na tom, jak často ho používáte, což vám ušetří spoustu peněz. Je k dispozici až 20 úžasných a lahodných ochucení.

Nejprodávanější

ELfBarCigalikeFront 940x
 
117 Kč
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
ELfBarCigalikeFront 940x
Novinka Pro registrované sleva od 2%
117 Kč / ks

Obsah nikotinu 20mg v 1,6 ml ochuceného e-liquidu budou vaše chuťové buňky užívat si čistou a uspokojivou...

218729/APP
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Dárek nebo sleva ke každé další objednávce
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
Výdejní místa
DOPRAVA ZDARMA
Na všechny objednávky!