Od 1500,-Kč doprava ZDARMA

Nick One e-cigarety

Pokud máte rádi možnost volby, tak vám dokáží jednorázové elektronické cigarety Nick One přinést přesně to, co vyhledáváte. Nabízí vám totiž celou řadu možností nejen co se týče příchutí, ale také co se týče obsahu nikotinu, a dokonce i způsobu provedení těla. V tom jsou jednorázové elektronické cigarety Nick One mezi konkurencí jednoznačným unikátem. 

#showmore#

Nick One cigarety - další informace

Na výběr máte velké množství příchutí od standardních ovocných náplní, až po příchutě jako je cola, nebo tabáková směs. Samozřejmostí je, že jednorázové elektronické cigarety Nick One používají pouze náplně s nikotinovou solí, díky čemuž obsahují více nikotinu, ale zároveň nabídnou i mnohem optimálnější a příjemnější kouření. Co se tvaru týče, tak můžete vybírat mezi variantou original, která je standardním vzhledem většiny elektronických cigaret, nebo naopak slim v nenápadném tužkovém provedení. Výškou obsahu kofeinu vám jednorázové elektronické cigarety Nick One mohou pomoci kontrolovat spotřebu cigaret.

Pokud Vás jednorázová elektronická e-cigareta neoslovila a máte zájem o levnější vapování, doporučujeme vybrat některou z elektronických cigaret včetně náplně do elektronické cigarety (e-liqudy) nebo jednotlivé příchutě s obsahem nikotinu či bez.

Nejprodávanější

Nick Touch Salt elektronická cigareta Menthol 10mg
 
169 Kč / ks
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Nick Touch Salt elektronická cigareta Menthol 10mg
169 Kč / ks

Svěží mentol... Nick Touch Salt je jednorázová elektronická cigareta s liquidem...

JEC-NICK-TOUCH-MENTHOL
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Dárek nebo sleva ke každé další objednávce
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
přes 10259 výdejních míst
přes 10259 výdejních míst
Zásilkovna, Česká pošta, DPD, Alza Box