Doprava ZDARMA od 1000,- Kč

Elektronicke cigarety GeekVape

GeekVape patří mezi ty nejmladší společnosti, které se na trh s elektronickými cigaretami dostali. Ale přesto se už dnes může GeepVape pyšnit nemalým množstvím oblíbených sérií elektronických cigaret, včetně mnohých komunitních ocenění z letošního roku 2022. GeekVape je moderní a progresivní značkou, která vám slíbí kvalitní zážitek ruku v ruce s nápaditým designem. Elektronické cigarety GeekVape jsou totiž jedny z těch, které se vám vryjí do paměti.

#showmore#

GeekVape elektronicke cigarety - další informace

Ve většině případů mají elektronické cigarety GeekVape designově vybavené tělo z hliníku, které je osazeno kvalitními komponenty. O funkci se zde starají integrované baterie, u které nemožnost výměny dokáží plně vykompenzovat nadprůměrným výkonem v dané cenové kategorii. GeekVape je ideální značkou pro zájemce o maximální kvalitu, kteří již mají zkušenosti s užíváním elektronických cigaret, ale přesto ještě nechtějí investovat do nejdražších modelů na trhu.

K elektronické cigaretě patří také příslušenství ve formě žhavící hlavy, atomizéru, cleatomizéru nebo cartridge. Pro správný požitek z vapování také nesmí chybět kvalitní liquid - náplň do elektronické cigarety nebo příchutě pro míchání vlastních liqudů.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 7 - 130 položek celkem
Elektronická cigareta GeekVape Obelisk 65 Pod Kit (2500mAh) (Lava)
Pro registrované sleva od 2%
1 199 Kč / ks
V-SN-ECIG-4856
Nahoru
Další produkty
Nejlepší ceny
Nejlepší ceny
-10% na vše s kódem EXTRA
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
Výdejní místa
Doprava zdarma
Od 1000,- Kč
Používáme ověření věku Adulto