Od 1000,-Kč doprava ZDARMA

Elektronické cigarety - eCigarety

Elektronické cigarety, známé také jako e-Cigarety, mohou obsahovat nikotin podobně jako klasické cigarety, ale zde se podobnost končí. Při kouření klasických cigaret inhalujete kouř s různými spalinami a produkty spalování.

#ShowMore#

Elektronická cigareta zahrnuje různá příslušenství, jako jsou žhavící hlavy, atomizéry, clearomizéry nebo náplně, které jsou k dispozici v příslušné kategorii na eshopu. Pokud už máte svou elektronickou cigaretu, posledním krokem je výběr náplně nebo e-liquidu s určitou příchutí.

Je také možné vyzkoušet nový trend - jednorázové elektronické cigarety, které jsou k dispozici v příslušné kategorii.

Elektronická cigareta vytváří aerosol, což je pára, která vypadá podobně jako kouř, ale má jemnou vůni dle použité příchuti a nevydává dráždivý zápach. Navíc můžete užívat elektronickou cigaretu bez nikotinu jen kvůli požitku. Tato cigareta vydrží dlouho a je levnější než kouření klasických cigaret. Díky tomu přináší nejen menší zdravotní zátěž, ale také úsporu peněz.

Jaké jsou druhy elektronických cigaret 

Elektronické cigarety se dělí na dvě základní kategorie podle stylu kouření:

MTL (Mouth to Lung) a DL (Direct Lung).

MTL elektronické cigarety se používají podobně jako klasické cigarety s technikou šlukování a dým se obvykle neinhala hluboko do plic. Tyto cigarety mají často vyšší koncentraci nikotinu, ale není to pravidlem.

Naopak u DL elektronických cigaret se kouří v mnoha ohledech jako u vodní dýmky, přičemž velké množství dýmu se inhaluje až do plic, ale síla nikotinu bývá menší. Existují také další typy elektronických cigaret, které se liší konstrukcí a způsobem fungování.

Mezi ně patří neodělitelné elektronické cigarety, kde jsou všechny části pevně spojeny a náplň se doplňuje přes speciální otvor, přičemž žhavicí hlava se mění podle intenzity používání. Dále jsou k dispozici rozdělitelné elektronické cigarety, kde lze oddělit žhavicí část od baterie a vyměnit obě části. A nakonec jsou zde i propracované elektronické cigarety s baterií s velkou kapacitou, tzv. gripy, které nabízejí možnosti nastavení výkonu, napětí nebo teploty, na jakou chcete elektronickou cigaretu žhavit.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 96 - 2007 položek celkem
Elektronická cigareta: Dotmod dotAIO Mini Pod Kit (Černá)
2 599 Kč / ks
SN-ECIG-4429
Elektronická cigareta: Dotmod dotAIO Mini Pod Kit (Zlatá)
2 599 Kč / ks
SN-ECIG-4432
Elektronická cigareta: Dotmod dotAIO Mini Pod Kit (Červená)
1 999 Kč / ks
V-SN-ECIG-4430
Elektronická cigareta: Dotmod dotAIO Mini Pod Kit (Modrá)
1 999 Kč / ks
V-SN-ECIG-4431
Elektronická cigareta: Aspire Riil X Pod Kit (700mAh) (Gold)
1 699 Kč / ks
SN-ECIG-5482
Elektronická cigareta: Dotmod DotStick Kit (Černá) SN-ECIG-4113
Elektronická cigareta: Dotmod DotStick Kit (Červená) SN-ECIG-4114
Elektronická cigareta: Dotmod DotStick Kit (Modrá)
1 599 Kč / ks
SN-ECIG-4115
Elektronická cigareta: Dotmod DotStick Kit (Zlatá)
1 599 Kč / ks
SN-ECIG-4116
Elektronická cigareta: GeekVape Obelisk 65FC Pod Kit (2200mAh) (Lava) V-SN-ECIG-4884
Elektronická cigareta: GeekVape Obelisk 65FC Pod Kit (2200mAh) (Peacock)
1 499 Kč / ks
V-SN-ECIG-4886
Elektronická cigareta: GeekVape Obelisk 65FC Pod Kit (2200mAh) (Rainbow)
1 499 Kč / ks
V-SN-ECIG-4887
Elektronická cigareta: GeekVape Obelisk 65FC Pod Kit (2200mAh) (Ruby)
1 499 Kč / ks
V-SN-ECIG-4888
Elektronická cigareta: GeekVape Obelisk 65FC Pod Kit (2200mAh) (Scarlet Blue) V-SN-ECIG-4889
Elektronická cigareta: Aspire Vilter Pro Pod Kit (420mAh + 1600mAh) (Black & Grey) SN-ECIG-5497
Elektronická cigareta: Aspire Vilter Pro Pod Kit (420mAh + 1600mAh) (Gold & Hunter Green) SN-ECIG-5498
Elektronická cigareta: Aspire Vilter Pro Pod Kit (420mAh + 1600mAh) (Gunmetal & Brown) SN-ECIG-5499
Elektronická cigareta: Aspire Vilter Pro Pod Kit (420mAh + 1600mAh) (Space Grey & Red) SN-ECIG-5500
Elektronická cigareta: GeekVape B60 Pod Kit (2000mAh) (Duhová)
Pro registrované sleva od 2%
1 299 Kč / ks
SN-ECIG-5146
Nahoru
Další produkty

Co jsou elektronické cigarety neboli e-Cigarety?

Elektronické cigarety jsou známé pod mnoha různými jmény, včetně elektronických cigaret, elektronických systémů dodávání nikotinu (ENDS), alternativních systémů dodávání nikotinu (ANDS), elektronických vodních dýmek, modů, výparníků, vaporizérů, výparů a nádrží.

Elektronické cigarety jsou dostupné v mnoha tvarech a velikostech. Mohou vypadat jako cigarety, doutníky, dýmky, pera, USB flash disky nebo mohou být v jiných podobách.

E-cigarety obsahují baterii, která zařízení zapíná, topné těleso, které ohřívá e-liquid a mění ho na aerosol drobných částic (někdy nazývaný „pára“), kartuš nebo nádržku, která e-liquid drží, a náustek nebo otvor používaný pro inhalaci aerosolu.

Elektronické cigarety neobsahují tabák, ale mnoho z nich obsahuje nikotin, který pochází z tabáku. Kvůli tomu je Food and Drug Administration (FDA) klasifikuje jako „tabákové výrobky“.

Používání e-cigaret se často nazývá „vaping“, protože mnoho lidí věří, že e-cigarety vytvářejí páru, která je pak vdechována. Ve skutečnosti ale e-cigarety produkují aerosol složený z drobných částic, které se liší od páry.

#showmore#

Jak fungují elektronické cigarety?

E-cigarety ohřívají kapalinu nazývanou e-liquid a mění ji na aerosol (někdy nazývaný „pára“). Tato "pára" se pak následně vdechuje. E-liquid můžete pořídit v různých příchutích a množstvím nikotinu. Naleznete ZDE.

Elektronické cigarety vám dnes už nabízejí doslova stovky možností od různých výrobců o různých kvalitách. Jednotlivé elektronické cigarety vám ale poskytnou vždy o něco odlišný zážitek z kouření, nebo se mohou často odlišovat také kompletní funkcí. Na následujících řádcích zjistíte základní informace, podle čeho vybírat, ale pokud chcete vědět více, tak si můžete přečíst vice informací v naší poradně!

Způsob potáhnutí aerosolu

Minimálně pro začátečníky se může jednat o velice zásadní otázku. Elektronické cigarety se rozdělují do dvou kategorií o zkratkách TML a DL. První zkratka znamená cigarety s potaženým do úst a až následně do plic. Jsou vhodné pro použití u nováčků s elektronickými cigaretami a také pro požitkáře. Naopak DL neboli cigarety se vdechem rovnou do plic, jsou zásadně vhodnější pro zkušené kuřáky.

Na velikosti záleží… u baterie obzvlášť

Velikost baterie je dalším z velice důležitých parametrů, které vás budou provázet po celou dobu užívání elektronické cigarety. Minimální velikostí pro občasné kuřáky by mala být baterie o 800mAh, která vám postačí na tři až pět cigaret denně po dobu týdne. Pro pravidelné kuřáky je potom zlatou střední cestou přibližně 1500mAh a pro opravdu časté jsou i kapacity jako je 3000mAh a mnohdy více.

Vyberte si design podle přání

Díky velkému množství výrobců se rozhodně nemusíte omezovat jenom na takové základní vlastnosti, jako jsou konkrétní velikosti baterií, nebo způsob potáhnutí. Od všech kombinací se můžete spolehnout na to, že k dispozici budete mít na sto procent minimálně desítky kusů podle vašich vybraných parametrů. 

Volit byste měli nejen co se týče vizuálního vjemu, barev a tvarů, ale především podle toho, jak vám elektronická cigareta padne do ruky a jak příjemné vám bude její každodenní užívání.

 

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Dárek nebo sleva ke každé další objednávce
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
Výdejní místa
přes 10259 výdejních míst
Zásilkovna, Česká pošta, DPD, Alza Box