Doprava od 1000,-Kč ZDARMA

Co dělat, když je při kouření e-cigarety cítit spálenina?

Mnoho uživatelů e-cigaret se může setkat s nepříjemným pocitem spálení při kouření. Tento problém může být způsoben několika faktory a může bránit v užívání e-cigarety. V tomto článku se podíváme na některé z nejčastějších příčin tohoto problému a na to, co můžete udělat, aby se vám to nestalo.

  1. Zkontrolujte stav atomizéru

Atomizér je součástí e-cigarety, která je zodpovědná za vytváření páry. Pokud je atomizér příliš starý nebo poškozený, může to způsobit nepříjemný pocit spálení při kouření. Pokud máte pocit, že je to váš případ, zkuste vyměnit atomizér za nový. Pokud to problém nevyřeší, může být třeba se podívat na další faktory.

  1. Zkontrolujte úroveň náplně

Dalším faktorem, který může způsobit pocit spálení při kouření e-cigarety, je úroveň náplně. Pokud je náplň příliš nízká, může se do atomizéru dostat vzduch, což může způsobit spálení. Ujistěte se, že máte vždy dostatečné množství náplně v e-cigarete.

  1. Zkontrolujte nastavení výkonu

Dalším faktorem, který může způsobit spálení, je nastavení výkonu. Pokud je výkon příliš vysoký, může dojít k přehřátí atomizéru a k pocitu spálení při kouření. Ujistěte se, že máte nastaven správnou úroveň výkonu v souladu s doporučením výrobce.

  1. Zkontrolujte typ e-liquidu

Dalším faktorem může být typ e-liquidu, který používáte. Pokud používáte e-liquid s vysokým obsahem PG (propylenglykol), může to způsobit spálení. Pokud máte pocit, že je to váš případ, zkuste použít e-liquid s větším obsahem VG (glycerin).

  1. Zkontrolujte způsob kouření

Posledním faktorem, který může způsobit pocit spálení při kouření, je zp

Používáme ověření věku Adulto