Od 2000,-Kč doprava ZDARMA

ElfBar e-cigarety

Elf Bar jako jedna z nejlepších značek elektronických cigaret pochopitelně nabízí také jejich jednorázovou variantu. A nutno říct, že také jednorázové elektronické cigarety Elf Bar 600 se řadí mezi světovou elitu. Jsou oblíbené díky svým vůním i extrémně jednoduchému používání, což od jednorázové cigarety přesně očekáváme. K jejímu provozu není potřeba žádného nastavování, ani žádné aktivace. Spuštění žhavení se provádí na potah, díky čemuž nemusí být tělo vybaveno ani žádnými tlačítky.

#showmore#

ElfBar 600 cigarety - další informace

Mimo toho jsou jednorázové elektronické cigarety Elf Bar 600 vybaveny prémiovými náplněmi, které mají mnohem vyšší koncentraci nikotinu než mnohá konkurence. Vhodné jsou tak nejen pro občasné používání, ale především pro levný přechod mezi tabákovými výrobky a elektronickými cigaretami. V našem sortimentu můžete jednorázové elektronické cigarety Elf Bar 600 pořídit v celé řadě běžných příchutí, i specialit jako je příchuť energy drink nebo cola!

ElfBar 600 a alternativy jednorázových cigaret:

Frumist, IVG - I Vape Great, Nasty Juice, Nick One, VAAL Q Bar Joyetech, Dinner Lady, X4, Lio Nano, Romio Plus, Vice, Salt Switch, Maskking, Zovoo Dragbar 600s, Enviro, Innokin Ifrit Bar, Smok Novo Bar, VeniX

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 37 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Nesmírně populární výrobce jednorázových e-cigaret Elfbar představuje řadu MTL jednorázových pod systémů Elfbar 600 Disposable Pod Kit. Celá série nabízí obrovské množství různorodých příchutí pro každou příležitost. Na své si přijdou zejména milovníci ovoce, cílí však také na příznivce sladkých dezertů, tabáku, nebo třeba osvěžujících mrazivých směsí. Série jednorázových e-cigaret Elfbar 600 Disposable nabídne zkrátka pro každého něco. Je určena všem vaperům, kteří hledají jednoduchost, kompaktnost a praktičnost v jednom jediném zařízení.
 
Jednorázovou elektronickou cigaretu Elfbar 600 Disposable Pod tvoří tělo baterie s kapacitou 550 mAh a napevno nainstalovaná cartridge naplněná e-liquidem s nikotinovou solí o síle 20 mg. E-cigareta nabídne nesmírně jednoduché a rychlé používání, postačí ji jen vyjmout z obalu a začít potahovat. Žhavení se spouští zcela automaticky ihned po potažení z náustku. Díky solidní kapacitě baterie a slušnému objemu naplněné cartridge 2 ml si dokáže poradit s až 600 potahy. Ve vrchní části je pak model opatřen ergonomicky tvarovaným náustkem pro perfektní pocit během potahování, příjemné držení v ústech a optimální přenos produkované páry. Elegantní řešení pro každodenní vaping je konečně tady.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Dárek nebo sleva ke každé další objednávce
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
přes 10259 výdejních míst
přes 10259 výdejních míst
Zásilkovna, Česká pošta, DPD, Alza Box