Doprava ZDARMA od 1000,- Kč

Elektronické cigarety VOOPOO

VOOPOO je další ze zástupu tradičních výrobců elektronických cigaret, kteří si mohou užívat velkého věhlasu a oblíbenosti u různých uživatelů. Do všeobecného podvědomí se dostala značka v roce 2017, kdy na trhu prorazila s dodnes prodávanými sériemi. Samotné elektronické cigarety VOOPOO se tou dobou už ale vyráběly delší dobu, konkrétně byla značka založena již v roce 2014.

#showmore#

Dnes patří VOOPOO mezi jednu z nejoblíbenějších značek. Jedním důvodem je existence legendárních sérií, které se mohou celé roky těšit stálému zájmu zákazníků. Mimo vybrané populární kousky jsou elektronické cigarety VOOPOO populární i z jiného důvodu. Díky unikátním výrobním postupům vám dokáže VOOPOO nabídnout mnohem lepší hodnoty než velká část konkurence. Zvládá to ale přitom ve srovnatelných cenách. Poměr ceny a kvality tak dělá z elektronické cigarety VOOPOO věrný cíl nových i stálých uživatelů elektronických cigaret.

K elektronické cigaretě patří také příslušenství ve formě žhavící hlavy, atomizéru, cleatomizéru nebo cartridge. Pro správný požitek z vapování také nesmí chybět kvalitní náplň do elektronické cigarety e-liquid nebo příchutě.

VINCI Q Pod

Nejprodávanější

Stránka 1 z 10 - 191 položek celkem
Náhradní cartridge VooPoo PnP Pod II (4,5ml) (2ks)
Pro registrované sleva + 2%
199 Kč / ks
SN-ND-4658
Nahoru
Další produkty
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
Výdejní místa
Doprava zdarma
Od 1000,- Kč
Používáme ověření věku Adulto