Od 1500,-Kč doprava ZDARMA

Jednorázové cigarety

Jednorázová elektronická e-cigareta je ideální, když si chcete tento druh cigaret vyzkoušet. Jejich použití je velmi jednoduché a nabídka je v zásadě dostatečně široká, aby si mohl vybrat naprosto každý.

#ShowMore#

V porovnání s pořízením klasické elektronické cigarety, do které budete dokupovat náplně, však mohou být jednorázové e-cigarety o něco dražší. Hodí se tak především na zkoušku, pro příležitostné kuřáky, ale i třeba na cesty, když nechcete řešit jednotlivé komponenty a jejich výměnu. 

Značky jednorázových e-cigaret:

Frumist, IVG - I Vape Great, Elf Bar 600, Nasty Juice, Nick One, VAAL Q Bar Joyetech, Dinner Lady, X4, Lio Nano, Romio Plus, Vice, Salt Switch, Maskking, Zovoo Dragbar 600s, Enviro, Innokin Ifrit Bar, Smok Novo Bar, VeniX

Jak fungují jednorázové elektronické cigarety

Jak už název napovídá, jsou jednorázové cigarety určené pouze pro jedno použití. Nedají se dobíjet ani není možné doplnit novou náplň. Zkrátka jde o kompletně zabudované řešení, u kterého nic nenastavujete. Stačí totiž jednou potáhnout, čímž se spustí ohřev a produkce páry. O všechno se postará automatický systém žhavení. 

Jednorázová elektronická cigareta má zabudovanou baterii o konkrétní kapacitě a nádobu s určitým množstvím e-liquidu. Náplň může obsahovat nikotin, ale nemusí. Velikost baterie a množství náplně jsou hlavními parametry, které určují, jak dlouho taková jednorázová cigareta vlastně vydrží. 

Výhody jaké přináší jednorázová elektronická cigareta

Jednorázové cigarety se snadno používají a jsou ideální pro všechny, kdo nechtějí řešit nic navíc. Pokud si vyberete od osvědčených značek, jako jsou například elektronické cigarety Nick One, Nasty Juice nebo Elf Bar, můžete se těšit na vyváženou směs s výbornou chutí. I spektrum jednotlivých příchutí a koncentrací nikotinu je dostatečně široké, takže není problém vybrat ideální variantu. 

Z cenového hlediska jsou jednorázové cigarety také výhodné. Pokud zvolíte variantu, která nabízí přes 700 potáhnutí, jedná o množství, které je srovnatelné až se dvěma či třemi krabičkami klasických cigaret. A to všechno navíc s dalšími výhodami elektronických cigaret. 

Jak vybrat správnou jednorázovou e-cigaretu

Pro výběr nejlepších jednorázových cigaret platí v zásadě stejná pravidla jako u volby běžné e-cigarety pro opakované použití. Musíte znát jednotlivé parametry a vědět, co konkrétně hledáte. 

  • Kapacita baterie – důležitý parametr, který udává, jak dlouho vydrží cigareta v provozu. Čím větší kapacita, tím déle můžete potahovat. V zásadě platí i to, že cigarety s delší výdrží jsou o něco větší v porovnání s malými slim variantami. 
  • Typ nikotinu – u jednorázových cigaret se můžete setkat s klasickým nikotinem, ale i s nikotinovými solemi, které jsou v poslední době o něco více rozšířené. V nabídce nechybí ani cigarety s náplněmi bez obsahu nikotinu. 
  • Koncentrace nikotinu – pokud hledáte jednorázové cigarety s nikotinem, nezapomeňte vybírat i podle koncentrace. V nabídce jsou jemnější, ale i hodně koncentrace s 20 mg nikotinu. 
  • Množství náplně – bývá v souladu s kapacitou baterie, aby bylo možné cigaretu bez problémů používat po celou dobu. Čím více náplně, tím více potáhnutí a delší výdrž cigarety. 
  • Příchuť – tabákové, sladké, ovocné, mentolové. Výběr nejlepší příchuti záleží na osobních preferencích, ale díky široké nabídce si jistě najdete tu správnou variantu. 
  • Design – jednorázové cigarety jsou obecně spíše malé a decentní. Barevné a designové provedení může pro někoho představovat poměrně důležitý parametr výběru, takže i z tohoto hlediska je nabídka dostatečně bohatá. 

Jedním z důležitých parametrů pro snadné porovnání, jak dlouho taková jednorázová elektronická cigareta vydrží, slouží množství potahů. Běžné jsou cigarety s kapacitou více než 300 až 400 potáhnutí. Bez problémů však v nabídce seženete také varianty, které nabídnou až přes 700 potahů. Taková jednorázová cigareta přitom může vydržet poměrně dlouho. 

Pokud máte zájem o trochu levnější řešení vapingu, doporučujeme si vybrat elektronickou cigaretu, která Vám bude vyhovovat a náplně do elektronické cigarety tzn. e-liquidy a pro gurmány různé báze a příchutě. Určitě neuděláte chybu. Pro náročnější vapery tu máme kategorii Gripy kde najdete skvělé zařízení.

Pokud Vás jednorázové elektronické cigarety neslovili, můžete zkusit klasické e-cigarety s doplňováním náplní do elektronické cigarety - e-liquidu dle vlastního výběru.

Nejprodávanější

73 1 venix blue raspberry kv 1
159 Kč –13 %
Původně: 159 Kč  (–13 %)
139 Kč / ks
100 venix strawberry kiwi x kv
159 Kč –13 %
Původně: 159 Kč  (–13 %)
139 Kč / ks
76 1 venix grape kv
159 Kč –13 %
Původně: 159 Kč  (–13 %)
139 Kč / ks
52 2 venix mango x
159 Kč –13 %
Původně: 159 Kč  (–13 %)
139 Kč / ks
Stránka 1 z 16 - 325 položek celkem
IVG Bar Plus elektronická cigareta 20mg Aloe Grape Ice
185 Kč / ks

Kombinace osvěžující Aloe Vera a šťavnatého hroznového vína s...

JEC-IVG-BAR-PLUS-ALOE
IVG Bar Plus elektronická cigareta 20mg Berry Lemonade Ice
185 Kč / ks

Osvěžující citronová limonáda s lesním ovocem a kostkami ledu ......

JEC-IVG-BAR-PLUS-BERRY
IVG Bar Plus elektronická cigareta 20mg Blue Raspberry Ice
185 Kč / ks

Oblíbená chuť vychlazené modré maliny s jemnou borůvkovou dochutí......

JEC-IVG-BAR-PLUS-BLUE
IVG Bar Plus elektronická cigareta 20mg Mango Lychee
185 Kč / ks

Nejpopulárnější propojení exotického ovoce v podobě zralého manga...

JEC-IVG-BAR-PLUS-MANGO
IVG Bar Plus elektronická cigareta 20mg Passion Fruit
185 Kč / ks

Vytříbená chuť marakuji s ovocnými tóny... Jednorázová...

JEC-IVG-BAR-PLUS-PASS
IVG Bar Plus elektronická cigareta 20mg Pink Lemonade
185 Kč / ks

Citronová limonáda s plátky šťavnatého grepu......

JEC-IVG-BAR-PLUS-PINK
IVG Bar Plus elektronická cigareta 20mg Ruby Guava Ice
185 Kč / ks

Osvěžující chuť exotické kvajávy s ledovou dochutí......

JEC-IVG-BAR-PLUS-RUBY
IVG Bar Plus elektronická cigareta 20mg Strawberry Watermelon
185 Kč / ks

Dokonalý mix dvou nejoblíbenějších ovocných příchutí -...

JEC-IVG-BAR-PLUS-STRAW
Nahoru
Další produkty

Jednorázové elektronické cigarety a jejich použití. Jsou vhodné právě pro Vás? 

Jednorázové elektronické cigarety se neustále rozvíjí ve světě vapingu a v poslední době jsou velice populární díky jednoduchému způsobu používání. Jednorázové elektronické ecigarety si kladou za cíl poskytnout stejný požitek jako klasická cigareta, ale jednoznačně zdravějším způsobem. Hlavními znaky jednorázové elektronické cigarety jsou bezúdržbovost, jednorázovost a líbivé kompaktní provedení ve mnoha provedení včetně různé barevnosti.

Jako klasické cigarety tak i jednorázové e-cigarety mají své omezení ovlivněné množstvím náplně a výdrží baterie. Jakmile dojde náplň, e-cigareta začne po pár potažení chutnat jako připálená, v tuto chvíli je správná chvíle cigarety nahradit novou. 

Pokud s vapováním začínáte, chcete přestat kouřit klasické cigarety, úplně přestat nebo si vaping chcete jen vyzkoušet, jednorázové elektronické e-cigarety jsou správnou volbou. Nepotřebujete znalosti plnění, ovládání apod. Stačí jen rozbalit a potáhnout.

 

#ShowMore#

Uživatelské výhody jednorázových elektronických e-cigaret 

    • jsou přednaplněné

    • požitek z kouření má zcela jiný rozměr než klasická cigareta

    • designové a líbivé provedení

    • jednoduchá ovladatelnost

    • bez údržby

    • oproti klasickým cigaretám menší zdravotní závadnost

 

Nevýhody jednorázových elektronických e-cigaret

    • Nelze je znovu nabít nebo doplnit

    • Omezený počet potahů (dle druhu dané cigarety)

    • Omezený výběr síly nikotinu

    • Kratší životnost než pokud by jste si plnili klasickou elektronickou cigaretu

 

Pár tipů a triků jak používat jednorázové elektronické cigarety a prodloužit jejich životnost:

Jednorázové e-cigarety vydrží poměrně dlouho od 400 potahů.. průměr aktuálně prodávaných jednorázových ecigaret je 600 puffůů, což může být v přepočtu až 2-3 krabičky klasických cigaret. Aby životnost těchto cigareta splňovala tyto kritéria, je potřeba se vyvarovat:

1. aby jste předešli spálení žhavící hlavy, nedělejte příliš dlouhé potahy a často po sobě. Ideální je tak mít 2 e-cigarety najednou a kouřit z nich střídavě.

2. nenechávejte elektronickou cigaretu v extrémních teplotách, mrazu či na přímém slunečním záření. Ideální a doporučovaná teplota výrobcem je pokojová teplota.

3. jednorázové elektronické e-cigarety při rozbalení obsahují gumovou zátku, kterou odejmete a můžete vapovat. Doporučujeme tuto zátku nevyhazovat a když nebudete cigaretu delší dobu používat, opět zazátkujte. Elektronická cigareta obsahuje nádobku s liquidem a tato tekutina má tendenci vyprchávat. Tímto docílíte výrazné chuti po delší dobu užívání.

 

Co to jsou jednorázové elektronické e-cigarety?

Pokud jste v e-cigaretách nováčkem, může být těžké říct, jaký je rozdíl mezi všemi různými typy e-cigaret. Ve svém jádru všechny e-cigarety dělají totéž, to znamená, že přeměňují e-liquid z kapaliny na páru, kterou vdechujete.

E-liquid obsahuje nikotin (stejně jako příchuť), který kuřáci potřebují, aby se vzdali klasických cigaret. Množství nikotinu závisí na e-liquidu, protože můžete jít na 2 % až na nulu nikotinu.

E-liquid v jednorázové e-cigaretě je pak nejdůležitější součástí, protože právě ten bude vstupovat do vašeho těla jako pára. Najít e-liquid, který vám chutná a který je bezpečný pro použití, je možná nejdůležitější součástí přechodu na e-cigarety a něco, co ve Vapeman.cz bereme vážně.

To je důvod, proč jsme tak hrdí na prodávané elektronické cigarety vyrobené v UK a České republice. Dbáme na to, aby všechny e-liquidy v našich vapech byly testovány nad rámec platných zákonů. Nejenže to znamená, že víme, že použití e-liquidů je bezpečné, ale také skvěle chutnají.

Protože všechny jednorázové e-cigarety obsahují E-liquid, oddělujeme různé typy výparů podle hardwaru.

E-cigareta na jedno použití má být co nejjednodušší. Jak název napovídá, je 100% jednorázový, s e-liquidem předem naplněným v zařízení a vestavěnou baterií. Jakmile spotřebujete všechen e-liquid v jednorázovém balení, jednoduše jej vyhodíte. Pokud ignorujete škody na životním prostředí, které to způsobuje, může se to alespoň zdát snadné.

 

Nabízené značky:

Jednorázové e-cigarety Frumist

Specializovaný výrobce od roku 2011 který nabízí - 20mg nikotinu, příchutě mentolové, tabákové, ovocné a nápojové.

Jednorázové e-cigarety IVG - I Vape Great

Tento výrobce nabízí různé ovocné a velice rozmanité chutě, které nadchnou a zachutnají. Obsah nikotinu 20mg.

Jednorázové e-cigarety Elf Bar 600

Tyto cigarety se řadí mezi světovou elitu a jsou vybaveny prémiovými náplněmi. Nabízí mnoho rozmanitých příchutí - 20mg nikotinu.

Jednorázové e-cigarety Nasty Juice

Nejsilnější stránkou těchto cigaret je rozhodně náplň, která je věhlasná díky svojí opravdu plné a důvěrné příchuti. Nabízejí obsah nikotinu v 10mg a 20mg

Jednorázové e-cigarety Nick One

Nick One používají pouze náplně s nikotinovou solí, díky čemuž obsahují více nikotinu, ale zároveň nabídnou i mnohem optimálnější a příjemnější kouření. Nabízejí množství nikotinu 0mg, 6mg, 10mg, 16mg

Jednorázové e-cigarety VAAL Q Bar Joyetech

Cigarety VAAL Q Bar vám jsou k dispozici rovnou v deseti různých variantách, díky čemuž nabízí spoustu možností většině uživatelů. Množství nikotinu v 0mg a 17mg.

Jednorázové e-cigarety Dinner Lady

Jedná se o sérii elektronických cigaret, které disponují prémiovými náplněmi. Jsou plné nápaditých vůní a chutí. Tyto cigarety zaujmou převážně ženy. Množství nikotinu 20mg.

Jednorázové e-cigarety X4

X4řky jsou českého původu a velice oblíbené převážně pro svou dlouhotrvající výbornou chuť. Vychutnat si je můžete v 0mg - tedy bez nikotinu nebo s 20mg. 

Jednorázové e-cigarety Lio Nano

Jedná se také o ideální jednorázovku pokud chcete vyzkoušet nebo přestat kouřit, chuť vám určitě nezklame jelikož pro svou chuť jsou velice oblíbené. Obsah nikotinu 20mg.

Jednorázové e-cigarety Romio Plus

Tato cigareta se vyznačuje převážně svou výdrží. Nabízí až 800 potahů což se řadí mezi jednorázové e-cigarety s největší výdrží při zachování skvělé chuti. Množství nikotinu 20mg.

Jednorázové e-cigarety Salt Switch

Výrobce ProVape původem z Lotyšska nabízí dohromady přes dvacet různorodých příchutí v množství nikotinu 20mg nebo 0mg tedy bez nikotinu.

Jednorázové e-cigarety Maskking

E-cigarety mají označení High 2.0 a jsou určeny všem, kteří si rádi vychutnají vytříbené ovocné a osvěžující směsi a potah ve stylu MTL. Množství nikotinu 20mg

Jednorázové e-cigarety Zovoo Dragbar 600s

Párty jednorázovky s RGB barvami při každém potahu. Celosvětově známý výrobce Voopoo nezklamal a nabízí opravdu chuťovou ovocnou bombu. 

Jednorázové e-cigarety Enviro - novinka

Jednorázové e-cigarety Innokin Ifrit Bar- novinka

Jednorázové e-cigarety Smok Novo Bar - novinka

Jednorázové e-cigarety VeniX - novinka

 

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Dárek nebo sleva ke každé další objednávce
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
přes 10259 výdejních míst
přes 10259 výdejních míst
Zásilkovna, Česká pošta, DPD, Alza Box