Doprava ZDARMA od 1000,- Kč

Colinss liquid PG/VG 40/60

Společnost Colinss nabízí širokou řadu hotových e-liquidů, které jsou ideální pro každodenní vapování. V této řadě najdete lahodné ovocné příchutě, ale také vynikající tabákové směsi. E-liquidy Colinss mají poměr PG/VG 40/60 a jsou proto vhodné pro všechny druhy MTL e-cigaret pro klasické šlukování, včetně oblíbených POD systémů, ale také pro většinu DL e-cigaret pro přímý potah do plic.

#showmore#

Colinss je evropská společnost specializující se na výrobu hotových e-liquidů pro elektronické cigarety. Výroba těchto produktů probíhá v souladu s nejnovějšími evropskými normami. Základem e-liquidů Colinss jsou mono-propylenglykol a potravinářský glycerin, které jsou doplněny o aroma a v případě nikotinových náplní také o nikotin. Všechny produkty od značky Colinss naleznete ZDE

Pro váš e-liquid se vám může hodit nová elektronická cigareta nebo vyzkoušejte jednorázové elektronické cigarety s vaší oblíbenou příchutí.

Pokud vás zajímá jiný výrobce ve stejném poměru PG/VG, doporučujeme vyzkoušet velice oblíbené >> Pinky Vape Liquid. Jedná se také o poměr 40/60 stejně jako u e-liquidu Colinss.

Colinss liquid - další informace

Colinss liquidy jsou k dispozici v pěti různých koncentracích nikotinu (0mg, 3mg, 6mg, 12mg a 18mg). Každá koncentrace je identifikována barvou kapky a značením na krabičce. E-liquidy s koncentrací 0mg mají bílou barvu a bílé kapátko, zatímco e-liquidy s koncentrací 3mg mají modrou barvu kapky a modré označení. Zelená značka a zelená kapka označují e-liquidy s koncentrací 6mg. Žlutá značka a žlutá kapka indikují e-liquidy s koncentrací 12mg, zatímco e-liquidy s nejvyšší koncentrací 18mg jsou označeny červeně a mají červenou kapku.

Každé balení obsahuje lahvičku s 10ml e-liquidu a praktickým kapátkem pro snadné plnění clearomizéru.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 5 - 90 položek celkem
E-liquid Colinss 10ml / 18mg: Magic Blue (Ledové bonbony)
Pro registrované sleva od 2%
79 Kč / ks
SN-LIQ01514
E-liquid Colinss 10ml / 18mg: Magic Red (Jahodová směs)
Pro registrované sleva od 2%
79 Kč / ks
SN-LIQ01512
E-liquid Colinss 10ml / 18mg: Empire Yellow (Ananas)
Pro registrované sleva od 2%
79 Kč / ks
SN-LIQ01506
E-liquid Colinss 10ml / 18mg: Empire Purple (Malina)
Pro registrované sleva od 2%
79 Kč / ks
SN-LIQ01504
E-liquid Colinss 10ml / 12mg: Magic Red (Jahodová směs)
Pro registrované sleva od 2%
79 Kč / ks
SN-LIQ01492
Nahoru
Další produkty
Nejlepší ceny
Nejlepší ceny
-10% na vše s kódem EXTRA
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
Výdejní místa
Doprava zdarma
Od 1000,- Kč
Používáme ověření věku Adulto