Od 1500,-Kč doprava ZDARMA

Colinss liquid PG/VG 40/60

Společnost Colinss nabízí širokou řadu hotových e-liquidů, které jsou ideální pro každodenní vapování. V této řadě najdete lahodné ovocné příchutě, ale také vynikající tabákové směsi. E-liquidy Colinss mají poměr PG/VG 40/60 a jsou proto vhodné pro všechny druhy MTL e-cigaret pro klasické šlukování, včetně oblíbených POD systémů, ale také pro většinu DL e-cigaret pro přímý potah do plic.

#showmore#

Colinss je evropská společnost specializující se na výrobu hotových e-liquidů pro elektronické cigarety. Výroba těchto produktů probíhá v souladu s nejnovějšími evropskými normami. Základem e-liquidů Colinss jsou mono-propylenglykol a potravinářský glycerin, které jsou doplněny o aroma a v případě nikotinových náplní také o nikotin. Všechny produkty od značky Colinss naleznete ZDE

Pro váš e-liquid se vám může hodit nová elektronická cigareta nebo vyzkoušejte jednorázové elektronické cigarety s vaší oblíbenou příchutí.

Pokud vás zajímá jiný výrobce ve stejném poměru PG/VG, doporučujeme vyzkoušet velice oblíbené >> Pinky Vape Liquid. Jedná se také o poměr 40/60 stejně jako u e-liquidu Colinss.

Colinss liquid - další informace

Colinss liquidy jsou k dispozici v pěti různých koncentracích nikotinu (0mg, 3mg, 6mg, 12mg a 18mg). Každá koncentrace je identifikována barvou kapky a značením na krabičce. E-liquidy s koncentrací 0mg mají bílou barvu a bílé kapátko, zatímco e-liquidy s koncentrací 3mg mají modrou barvu kapky a modré označení. Zelená značka a zelená kapka označují e-liquidy s koncentrací 6mg. Žlutá značka a žlutá kapka indikují e-liquidy s koncentrací 12mg, zatímco e-liquidy s nejvyšší koncentrací 18mg jsou označeny červeně a mají červenou kapku.

Každé balení obsahuje lahvičku s 10ml e-liquidu a praktickým kapátkem pro snadné plnění clearomizéru.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 5 - 95 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Dárek nebo sleva ke každé další objednávce
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
Výdejní místa
přes 10259 výdejních míst
Zásilkovna, Česká pošta, DPD, Alza Box