Doprava ZDARMA od 1000,- Kč

Salt Switch e-cigarety

Salt Switch cigarety jsou jednou z mnoha zahraničních sérií, které se rozmohly nejen u nás, ale také po zbytku světa. Jedná se o speciální sérii od výrobce ProVape, který pochází z Lotyšska. Jednorázové Salt Switch cigarety dokáží zaujmout celou řadou výhod. Mezi jednu z největších patří to, že v rámci série můžete vybírat z celé řady cigaret, které jsou specifické rozdílným objemem nikotinu.

#showmore#

Často se nás ptáte co bychom vám doporučili jako další velice oblíbené jednorázové e-cigarety, určitě můžete vyzkoušet Lio Nano cigarety nebo Frumist. Stejně tak ale nesmíme opomenout na Venix nebo bestseller Elf Bar a další. Nemůžeme říci, které nejlépe chutnají jelikož každá značka je velice specifická a oblíbená například jako Romio Plus. Určitě si vyberete.

Nevyšší objem nikotinu v sérii je 20mg na jeden kus jednorázové Salt Switch cigarety. Naopak v sérii také najdete elektronické cigarety, které jsou kompletně bez nikotinu. V sérii si přitom můžete vybírat z přibližně dvaceti náplní, které na rozdíl od jiných výrobců poskytnou široký repertoár. Základem jsou již ze zvyku ovocné příchutě v mnoha provedeních, ale mimo nich najdete i zajímavější volby, jako jsou ovocné koktejly nebo dokonce samotné tabákové motivy.

Salt Switch cigarety - další informace

Náplň s nikotinovou solí, kterou je naplněna jednorázová cartridge, se rychleji vstřebává a nevyvolává dráždivý pocit v krku. Díky nikotinové soli je možné inhalovat vyšší dávku nikotinu v každém potahu, ovšem v mnohem delších intervalech, díky čemuž se výrazně prodlužuje životnost e-cigarety, šetří se kapacita baterie a v neposlední řadě také spotřeba samotné náplně.
 

Pokud Vás tato cigareta neoslovila, může vás zajímat z této kategorie jednorázová elektronická cigareta nebo pokud máte zájem o levnější vapování, doporučujeme vybrat některou z elektronických cigaret včetně náplně do elektronické cigarety (e-liqudy) nebo jednotlivé příchutě s obsahem nikotinu či bez.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 37 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Mezi nejdůležitější znaky, které vám mohou elektronické Salt Switch cigarety nabídnout, patří jejich velikost. Jedná se o velice kompaktní modely, které takříkajíc vejdou do kapsy „jako nic“. Jedna elektronická cigareta ze série Salt Switch vám nabídne přibližně šest set potáhnutí. Nejedná se tak rozhodně o žádné cigarety s extrémní výdrží, ale zároveň se řadí mezi standardní modely. 

Jednorázové elektronické Salt Switch cigarety jsou vybaveny automatickým spínáním. To znamená, že pro jejich aktivaci nepotřebujete žádné speciální tlačítko, pouze se cigareta sama aktivuje prvním potáhnutím. Jakmile není užívána, tak sama ukončí žhavení. Velice oblíbené lotyšské cigarety nejsou jedinou sérií, kterou vám společnost ProVape může nabídnout. Díky tomu si tak můžete vybírat od společnosti i celou řadu dalších sérií a produktů.

Nejlepší ceny
Nejlepší ceny
-10% na vše s kódem EXTRA
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
Výdejní místa
Doprava zdarma
Od 1000,- Kč
Používáme ověření věku Adulto