Od 1000,- Doprava ZDARMA

The Fuu Liquid PG/VG 50/50

Věhlasný francouzský výrobce prémiových aromat The Fuu představuje novou kolekci již hotových e-liquidů s obsahem nikotinové soli. Nová série dostala název MiNiMAL a ukrývá celou řadu různorodých druhů, mezi nimiž si vybere zaručeně každý.
 

#showmore# 

E-liquidy The Fuu MiNiMAL

Najdete zde jak tabáky, tak také chutné ovocné směsi, nebo třeba špičkové dezerty. Nespornou výhodou náplní s obsahem nikotinové soli je absence dráždivého pocitu v krku během vapování a rychlejší vstřebávání. Díky těmto prvkům je možné inhalovat vyšší dávku nikotinu v každém potahu, ovšem v mnohem delších intervalech. Díky tomu výrazně prodlužujete životnost žhavících hlav, šetříte kapacitu baterie a také spotřebu samotné náplně.
 
E-liquidy The Fuu MiNiMAL obsahují 50% propylenglykolu a 50% glycerolu. Díky tomu jsou vhodné do všech typů elektronických cigaret a produkují dostatečné množství páry. Nikotinová sůl je rovněž ideální pro čím dál více oblíbené POD systémy, které jsou sice kompaktní, ale nabízí pouze omezené možnosti kapacity baterie nebo menší objem zásobníku pro náplň. Při použití s nikotinovou solí se spotřeby výrazně sníží a kompaktní elektronická cigareta tak rázem nabídne obdobnou výdrž jako větší modely při použití s běžnými e-liquidy.
 

Pro váš e-liquid se vám může hodit nová elektronická cigareta nebo vyzkoušejte jednorázové elektronické cigarety s vaší oblíbenou příchutí.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 32 položek celkem
E-liquid The Fuu MiNiMAL 10ml / 20mg: Tough (Silný tabák)
Pro registrované sleva od 2%
159 Kč / ks
SN-LIQ01850
E-liquid The Fuu MiNiMAL 10ml / 20mg: Mint (Máta)
Pro registrované sleva od 2%
159 Kč / ks
SN-LIQ01848
E-liquid The Fuu MiNiMAL 10ml / 20mg: Polar (Ledový mentol)
Pro registrované sleva od 2%
159 Kč / ks
SN-LIQ01844
E-liquid The Fuu MiNiMAL 10ml / 10mg: Tough (Silný tabák)
Pro registrované sleva od 2%
159 Kč / ks
SN-LIQ01834
Nahoru
Další produkty
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Dárek nebo sleva ke každé další objednávce
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
Výdejní místa
DOPRAVA ZDARMA
Na všechny objednávky!