Doprava od 1000,-Kč ZDARMA

Dinner Lady vape - jednorázové cigarety

Jednorázové elektronické cigarety Dinner Lady nám rozhodně dokazují, že také pro ženy je užívání elektronických cigaret správnou volbou. Jedná se o sérii elektronických cigaret, které disponují prémiovými náplněmi. Mimo velice nápaditých vůní si můžete užít také elegantní ergonomický design, který se vám zajisté zalíbí i při opakovaném používání.

#showmore#

Dinner Lady cigarety - další informace

Jednou z hlavních výhod, které dokáží jednorázové elektronické cigarety Dinner Lady nabídnout, jsou velice neobvyklé a příjemné druhy příchutí. V sortimentu najdeme kupříkladu mix červeného ovoce, mentolem chlazené borůvky, nebo dokonce i příchuť s oblíbenými makronkami. Jednorázové elektronické cigarety Dinner Lady jsou tak vhodné pro ty, kteří rádi zkoušejí kvalitní a osobité kombinace vůní a chutí. Kapacita je u této série trošku nižší, než je tomu u většiny cigaret a potáhnutí si užijeme kolem čtyř set. I tak by ale měla jedna jednorázová cigareta Dinner Lady stačit na ekvivalent krabičky klasických cigaret.

Pokud Vás jednorázová elektronická e-cigareta neoslovila a máte zájem o levnější vapování, doporučujeme vybrat některou z elektronických cigaret včetně náplně do elektronické cigarety (e-liqudy) nebo jednotlivé příchutě s obsahem nikotinu či bez. 

Pokud Vás tato cigareta neoslovila, může vás zajímat z této kategorie jednorázová elektronická cigareta nebo pokud máte zájem o levnější vapování, doporučujeme vybrat některou z elektronických cigaret včetně náplně do elektronické cigarety (e-liqudy) nebo jednotlivé příchutě s obsahem nikotinu či bez.

 

Nejlepší ceny
Nejlepší ceny
slevy na vše s kódem "EXTRA"
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
Výdejní místa
Doprava zdarma
Od 1000,- Kč
Používáme ověření věku Adulto