Doprava od 1000,-Kč ZDARMA

Zovoo Dragbar 600s jednorázové cigarety (elektronické)

ZooVoo Dragbar 600S je další v řadě jednorázových elektronických cigaret, které obsahují dnes velmi oblíbenou nikotinovou sůl (NicSalt), která se rychleji vstřebává do těla a není tak nutné časté potahovaní, jako je tomu klasických liquidů. Výrobcem této prvotřídní jednorázové elektronické cigarety není nikdo jiný, než jeden z nejlepších výrobců elektronických cigaret, společnost VooPoo. Cigareta je napájena vestavěnou baterií o kapacitě 500mAh, se kterou dosáhnete až 600 potažení.

#ShowMore#

ZooVoo Dragbar 600S - příchutě

ZOVOO Dragbar 600 S - 20mg - Strawberry ICE (Chladivá jahoda)

ZOVOO Dragbar 600 S - 20mg - Peach ICE (Chladivá broskev)

ZOVOO Dragbar 600 S - 20mg - Green Apple ICE (Svěží zelené jablko)

ZOVOO Dragbar 600 S - 20mg - Lush ICE (Svěží meloun)

ZOVOO Dragbar 600 S - 20mg - O.M.G (Pomeranč, mango, Guava)¨

 

Pokud Vás tato cigareta neoslovila, může vás zajímat z této kategorie jednorázová elektronická cigareta nebo pokud máte zájem o levnější vapování, doporučujeme vybrat některou z elektronických cigaret včetně náplně do elektronické cigarety (e-liqudy) nebo jednotlivé příchutě s obsahem nikotinu či bez.

 

Nejprodávanější

217737 zovoo dragbar 600 20mg strawberry ice chladiva jahoda produktovy obrazek
 
139 Kč
(114,88 Kč bez DPH)
217740 zovoo dragbar 600 20mg peach ice chladiva broskev produktovy obrazek
 
139 Kč
(114,88 Kč bez DPH)
217743 zovoo dragbar 600 20mg lush ice svezi meloun produktovy obrazek
 
139 Kč
(114,88 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

ZooVoo Dragbar 600S - rozšířený popis

ZooVoo Dragbar 600S je určená především pro uživatele, kteří se nechtějí trápit různým nastavováním elektronických cigaret, jejich plněním a nákupem žhavících hlav, nebo výměnou podů, a je také skvělá pro ty, kteří jsou připraveni přestat kouřit a chtějí přejít na zdravější vapování. ZooVoo Dragbar 600S je skvělé zařízení, které si můžete bez problémů vzít s sebou na večerní procházky, nebo když jste na cestách! Všichni totiž víme, že není nic horšího, než když se vám elektronická cigareta vybije, nebo dokonce zapomenete lahvičku s e-liquidem a přejdete k cigaretám, když jste se dostali tak daleko bez kouření. ZooVoo Dragbar 600S je okamžitě použitelná, ergonomická a díky svým rozměrům 96mm a Ø20mm se lehce se vejde do každé kapsy. Především ale plnohodnotně uspokojí vaší potřebu a její používání je mimořádně snadné. A nejen to, každá cigareta se dodává předplněná 2ml  kvalitního salt-nikotinového e-liquidu, jehož příchuť je dokonale věrná své předloze. Další novinkou je pak RGB barevlé LED podsvícení, které se aktivuje při každém potažení.

Vlastnosti ZooVoo Dragbar 600S

  • Vestavěná Baterie 500mAh: S touto kapacitou dosáhnete až 600 potažení, což znamená dlouhou výdrž a možnost použití, kdekoliv budete chtít.
  • Jednoduché Použití: ZooVoo Dragbar 600S je určena především pro ty uživatele, kteří chtějí jednoduchost a nechtějí se trápit složitými nastavováními elektronických cigaret.
  • Nikotinová Sůl (NicSalt): Nikotinová sůl, získávaná z tabákových listů, se vstřebává rychleji a přináší rychlý pocit nasycení nikotinem. Navíc méně dráždí v krku, což umožňuje užívání vyšších dávek nikotinu.
  • RGB LED Podsvícení: Výjimečným prvkem je RGB barevné LED podsvícení, které se aktivuje při každém potažení.
  • Předplněný e-liquid: Každá cigareta obsahuje 2 ml kvalitního salt-nikotinového e-liquidu s autentickou příchutí.

  

Nejlepší ceny
Nejlepší ceny
slevy na vše s kódem "EXTRA"
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
Výdejní místa
Doprava zdarma
Od 1000,- Kč
Používáme ověření věku Adulto