Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 614 hodnocení
5
605x
4
6x
3
1x
2
1x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

EM Avatar autora Eva Macháčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.4.2026
Spokojenost
SK Avatar autora Stanislava Kozubová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.4.2026
SV Avatar autora Stanislava Vejlupková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.4.2026
Spokojenost, rychlé dodání.
IZ Avatar autora Irena Zajícová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.3.2026
F Avatar autora Filip Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.3.2026
Vždy spokojenost rychlé dodání.
Avatar autora Michaela Špačková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2026
VH Avatar autora Vendula Holubová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2026
KT Avatar autora Kamila Trefílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.3.2026
Vše ok
HD Avatar autora Helena Doleželová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.2.2026
Velmi rychlé dodání
JD Avatar autora Jana Durajčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.2.2026
Doporučuji super
KO Avatar autora Kateřina Oravcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.2.2026
MN Avatar autora Miroslav Němec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.2.2026
PM Avatar autora Patrik Mlynařík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.2.2026
DS Avatar autora Dagmar Svobodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
Super
PO Avatar autora Petra Onderková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.2.2026
Naprostá spokojenost,rychle doručení.
JW Avatar autora Jana Weingartová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.2.2026
PD Avatar autora Pavla Davídková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.1.2026
ano
DM Avatar autora Dagmar Molcarova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.1.2026
IK Avatar autora Ilona Kadlecová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.1.2026
MD Avatar autora Miloslava Dvořáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.1.2026
Super

Ovládací prvky výpisu

615 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto