Doprava od 1000,-Kč ZDARMA

Jak a v jakém poměru míchat booster

Boostery jsou kapaliny používané k doplnění nikotinových roztoků v elektronických cigaretách. Tyto booster se prodávají v různých koncentracích nikotinu a mohou být použity samostatně nebo smíchány s jinými roztoky. Abyste dosáhli správného poměru nikotinu v roztoku, je důležité správně míchat booster s ostatními složkami.

Jaký poměr použít

Poměr mezi boosterem a ostatními roztoky závisí na vašich potřebách. Pokud chcete silnější nikotinový roztok, můžete použít více boosteru. Naopak, pokud chcete méně nikotinu, můžete použít méně boosteru nebo dokonce úplně vynechat. Záleží také na koncentraci nikotinu v boosteru. Pro běžné použití se obvykle používá booster s koncentrací nikotinu 20 mg/ml.

Jak míchat

Nejprve si vyberte správný objem boosteru a ostatních roztoků. Poté je míchejte pomalu a pečlivě, abyste se ujistili, že jsou dobře promíchány. Doporučuje se použít stříkačku nebo misku s kapátkem pro přesné míchání. Po smíchání nechte roztok odstát několik minut, aby se všechny složky dobře propojily.

V závěru je důležité, abyste si uvědomili, že používání boosteru je nebezpečné a mělo by se provádět opatrně a s ohledem na vaše zdraví. Proto se před použitím vždy důkladně seznamte s návodem a varováními, které jsou s produktem spojené.

Používáme ověření věku Adulto