Doprava od 1000,-Kč ZDARMA

Jak správně čistit části e-cigarety?

E-cigarety se skládají z různých částí, jako jsou clearomizery, atomizéry, žhavící hlavy, baterie atd. Tyto části se musí pravidelně čistit, aby e-cigareta fungovala správně a aby se zabránilo zápachu a znečištění. Tento návod vám ukáže, jak správně čistit různé části e-cigarety.

Clearomizer

Clearomizer se skládá z nádoby na liquid a atomizéru. Můžete jej čistit tak, že jej vyprázdníte a vymyjete teplou vodou. Poté můžete použít papírový ubrousek nebo suchý hadřík k vysušení.

Atomizér

Atomizér se skládá ze žhavící hlavy a tělíčka. Můžete jej čistit tak, že vyjmete žhavící hlavu a vymyjete atomizér teplou vodou. Poté můžete použít papírový ubrousek nebo suchý hadřík k vysušení.

Žhavící hlava

Žhavící hlavy se mohou čistit stejným způsobem jako atomizéry. Můžete je vyjmout z atomizéru a vypláchnout teplou vodou. Poté můžete použít papírový ubrousek nebo suchý hadřík k vysušení.

Baterie

Baterie se mohou čistit pouze suchým hadříkem. Nepoužívejte tekutiny, protože mohou poškodit elektroniku baterie.

Je důležité, abyste části e-cigarety správně a pravidelně čistili, aby vám e-cigareta dlouho sloužila a abyste si mohli vychutnat kvalitní páru. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na prodejce e-cigaret.

Používáme ověření věku Adulto