Od 1500,-Kč doprava ZDARMA

Elektronické cigarety OXVA

OXVA je novou a velice inovativní značkou na trhu, která si díky svým hlavním přednostem získala opravdu velké množství příznivců. Jedná se o jednu ze značek, které se nesnaží cílit na konkrétní druhy uživatelů. Namísto toho jsou elektronické cigareta OXVA velice všestranné, stejně tak, jako jejich kompletní výběr.

#showmore#

Pro začínající uživatele dokáže OXVA nabídnout jednoduché a kompaktní modely, které jsou ideální do prvních zkušeností s elektronickými cigaretami. Naopak pro zkušené uživatele je pak možná celá řada modelů, které nabízejí možnosti utilizace a vylepšení mnohých dílů elektronické cigarety. U drtivé většiny modelů vás elektronické cigarety OXVA dokáží oslovit velice propracovaným a kvalitním designem s bytelným tělem. Za zmínku ale rozhodně stojí také kvalitní displeje, které nejsou u každé značky elektronických cigaret samozřejmostí. Díky nim tak vždy budete mít přehled o nabití a nastavení svojí elektronické cigarety OXVA

K elektronické cigaretě patří také příslušenství ve formě žhavící hlavy, atomizéru, cleatomizéru nebo cartridge. Pro správný požitek z vapování také nesmí chybět kvalitní náplň do elektronické cigarety e-liquid nebo příchutě.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 5 - 94 položek celkem
Náhradní cartridge pro OXVA Xlim Pod V2 (0,8ohm) (1ks)
Pro registrované sleva od 2%
99 Kč / ks
SN-ND-4436
Náhradní cartridge pro OXVA Xlim Pod V2 (0,6ohm) (1ks)
Pro registrované sleva od 2%
99 Kč / ks
SN-ND-4435
Náhradní RBA cartridge pro OXVA Origin X Pod (3,2ml)
Pro registrované sleva od 2%
399 Kč / ks
SN-ND-4080
Nahoru
Další produkty
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Dárek nebo sleva ke každé další objednávce
Garance kvality
Garance kvality
Pouze originální a ověřené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
1-3 dny
přes 10259 výdejních míst
přes 10259 výdejních míst
Zásilkovna, Česká pošta, DPD, Alza Box