Doprava od 1000,-Kč ZDARMA

Novinka: Jednorázové e-cigarety Enviro

Jednorázová elektronická cigareta Enviro nabízí naprosto jednoduché a hlavně bezúdržbové používání. Není ji potřeba nijak nastavovat, nenajdete zde displej, tlačítka ani různé režimy. Vybavena je automatickým systémem žhavení, takže si stačí jen potáhnout z náustku a začne se okamžitě tvořit pára. E-cigaretu Enviro stačí rozbalit, je už naplnění a nabitá, můžete ji tak rovnou začít používat.

Plastová nádržka je naplněna 2ml vynikajícího e-liquidu s 20mg nikotinovou solí. Ta v kombinaci s 450mAh baterií poskytuje až 600 potahů. Na rozdíl od ostatních zařízení není Enviro vyrobeno zcela z plastu a nabízí tak alternativu šetrnější k životnímu prostředí. Tělo je vyrobeno z kartonu a náustek ze silikonu, obě části je možné recyklovat, také baterii lze z těla vysunout. Inovativní konstrukce jednorázové e-cigarety tak nabízí nejen praktické použití pro všechny ty, kteří se nechtějí starat o plnění, nabíjení a nastavování, ale také pro ty, kteří chtějí použité zařízení šetrně zrecyklovat.

Ať už bude Enviro Vaše záložní zařízení nebo hledáte svou první e-cigaretu, čeká na Vás snadné a nenáročné používání, široký výběr příchutí a dostatečně silná nikotinová sůl, se kterou si každodenní vapování užijí i silnější kuřáci.

Enviro Blueberry Grape - jednorázová e-cigareta

Enviro Iced Cosmic - jednorázová e-cigareta

Enviro Jungle Juice - jednorázová e-cigareta

Enviro Lemon Tart - jednorázová e-cigareta

Enviro Spearmint - jednorázová e-cigareta

Enviro Vanilla Tobacco - jednorázová e-cigareta

 

 
 
Používáme ověření věku Adulto