Doprava od 1000,-Kč ZDARMA

Jak vybrat správnou elektronickou cigaretu přesně pro vás?

Nekonečná otázka, která se bude kolem světa elektronických cigaret otáčet neustále dokola. A to je ta, jakou si vybrat přesně pro sebe, když námElektronická cigareta: GeekVape B60 Pod Kit (2000mAh) (Duhová)nabízí sortiment doslova stovky různých variant. Kritérií pro výběr máme celou řadu, přičemž některé se týkají především designu, jiné pak technické stránky. Ty nejdůležitější si ale zjistíme právě dnes.

Jak pravidelně budete elektronickou cigaretu používat?

Velice důležitá otázka, která zásadně ovlivňuje to, jakou elektronickou cigaretu si nakonec vyberete. Pravidelnost užívání se odrazí u většiny uživatelů především na jedné konkrétní věci. A tou je pravidelné vyčerpání baterie. 

Nikdo si přeci jenom nepřeje, abychom zjistili v půlce dne, že už máme vykouřeno a do večera máme smůlu. Nejmenší kapacity baterií jsou už v řádu drobných stovek mAh, ale standardně se doporučuje používat větší velikosti. Baterie kolem 800mAh by měly vydržet přibližně jeden týden těm, kteří kouří příležitostně několik cigaret denně. Pro kuřáky, kteří potom jsou zvyklí kouřit pravidelně bychom se přikláněli k přibližně dvojnásobné kapacitě kolem 1500mAh. A pokud jste dokonce vášnivý kuřák, který kouří neustále, tak nejsou vzácností ani vysoké kapacity 3000mAh.

Různé druhy potáhnutí

Možná vás překvapí, že elektronické cigarety se dělí také podle toho, jakým způsobem potahujeme aerosol během jejich užívání. Základními zkratkami jsou zde MTL a DL. 

MTL cigarety znamejí, že nejdříve aerosol potáhnete do úst a až následně do plic. Jejich volba je vhodná stoprocentně pro všechny začátečníky. Zůstávají u ní ale také všichni ti, kteří si rádi v ústech užívají příchutě náplní, než je vpustí dál.

Naopak DL jsou již cigarety pro zkušené kuřáky, které si mohou zkusit i začátečníci, ale nejsou ideální volbou do prvních dní. Jedná se o cigarety, které teplotou počítají rovnou s potáhnutím přímo do plic.

Používáme ověření věku Adulto