Doprava od 1000,-Kč ZDARMA

Výběr správné náplně do elektronické cigarety

Na trhu si můžeme všimnout, že elektronické cigarety nabízí ohromné množství výrobců v mnoha variantách. To stejné se také dá říct o náplních,E-liquid Colinss 10ml / 18mg: Magic Red (Jahodová směs)které mnohdy dokonce vyrábějí ty firmy, které vyrábějí i samotné elektronické cigarety. Samotná volba náplně ale nemusí být zrovna tou nejjednodušší věcí. 

A přesně proto i dnes přinášíme další návod, jak správně vybírat.

Zásadní obsah nikotinu ve směsi

Jednotlivé směsi nám umožňují kombinovat různé poměry nikotinu. Pokud jste odborníci, tak si můžete dokonce najít svoje vlastní poměry, a můžete si podle jednoho z dalších návodů na našem webu míchat náplně sami.

Každopádně standardně budeme potkávat náplně do elektronické cigarety značené množstvím nikotinu v miligramech. Poměr pro výběr správné náplně z pohledu nikotinu by měl být přibližně stejný, jako naše denní spotřeba tabákových cigaret. Pokud tak například vykouříme kolem sedmi cigaret, naší volbou je náplň s 6mg nikotinu.

Druh použité báze

U některých modelů elektronických cigaret, konkrétně hlavně těch levnějších, se můžeme potkat s problematikou použitých bází. Báze jsou stavěny na dvojici látek. Jednou je propylenglykol a tou druhou je přírodní glycerin získávaný z rostlinného původu.

Volba liquidu na základě báze je pro nás extrémně důležitá proto, že cigarety, co pro ně nejsou upraveny, mohou jejich použitím poměrně dost zásadně utrpět. V nejhorším případě tak bez problémů může dojít dokonce k jejich nefunkčnosti zanesením. To ale lze řešit jak automatickým, tak i manuálním čištěním. Údaje o tom, jaké báze jsou použity na konkrétní směs najdeme vždycky u popisu produktu, nebo na obalu. Ze zásady ale dochází většinou ke křížení obou sloučenin. Pokud navíc koupíte elektronickou cigaretu, u které na bázi nezáleží, máte rovnou o starost méně!

Používáme ověření věku Adulto