Doprava od 1000,-Kč ZDARMA

Registrace s PREMIUM výhodami

Členství s Premium výhodami: Zaregistrováním se na našem e-shopu automaticky získáváte členství s exkluzivními výhodami zdarma, což je projev naší vážnosti vůči našim zákazníkům.

Okamžitá 2% sleva: Při registraci obdržíte okamžitou slevu ve výši 2% na všechny produkty, přičemž ceny se na e-shopu automaticky přepočítají.

Aktuální slevy: V současné době nabízíme akci s 10% slevou na celý sortiment, ke které přidáváme další 2% slevu pro registrované členy.

Věrnostní program: Naši věrní zákazníci mohou těžit z dalších slev ve výši 2 - 6% na základě našeho věrnostního programu.

30 dní na vrácení bez udání důvodu: Umožňujeme vrátit zboží bez udání důvodu, a to na veškerý sortiment, s 30denní lhůtou.

Rychlé vyřízení reklamací: Pro registrované členy zajišťujeme okamžité vyřízení reklamací, včetně výměny vadného zboží nebo vrácení peněz. 

Přehledná historie objednávek: Naše platforma vám umožňuje sledovat kompletní historii vašich objednávek, včetně vystavených dokladů, aktuálních slev a vašeho hodnocení produktů, a také vytvářet diskusní příspěvky 

Rychlý nákup: S automatickým předvyplněním vašich údajů při každé objednávce dosáhnete rychlejšího nákupu.

Jednoduché znovuobjednání: Pokud pravidelně nakupujete stejné zboží, například liquidy, stačí jedno kliknutí a můžete si toto zboží znovu objednat po přihlášení do svého účtu.

Exkluzivní akční nabídky: Registrovaným členům nabízíme exkluzivní akční nabídky, slevy a možnost testování nových produktů.

 

Používáme ověření věku Adulto