Doprava od 1000,-Kč ZDARMA

Proč je při potažení cítit spálenina?

Elektronická cigareta by měla poskytovat výborný zážitek z kouření bez vedlejších vedlejších efektů, ale pokud cítíte spáleninu při každém potažení, je to známka toho, že něco není v pořádku. Zde je několik důvodů, proč se může stát, že cítíte spáleninu při kouření e-cigarety:

  1. Teplota přehřátí Elektronické cigarety regulují teplotu, aby bylo možné vytvořit páru. Pokud je teplota příliš vysoká, může dojít k přehřátí a tím k spálení náplně. Tyto spáleniny jsou způsobeny tím, že teplo spálí nikotin a jiné složky, což vede k nechutnému chuti.

  2. Špatný poměr PG/VG Poměr propylenového glykolu (PG) a vegetačního glycerolu (VG) v náplni má významný vliv na chuť a kouření. Špatný poměr může způsobit spáleniny, protože náplň může být příliš suchá nebo naopak příliš mazlavá.

  3. Špatně fungující atomizér Atomizér je součástí elektronické cigarety, která pomáhá rozptýlit náplň na malé částečky. Pokud není atomizér funkční, může dojít k spáleninám náplně a tím ke špatné chuti.

Abyste předešli spáleninám při kouření, doporučujeme používat kvalitní náplně s vhodným poměrem PG/VG, udržovat teplotu v rozumných mezích a pečlivě dbát na funkčnost atomizéru.

 
 
 

 

Používáme ověření věku Adulto